Absolventi

Daší ročník Punčobraní je za námi

21. 12. 2022 se uskutečnil další ročník Mendláckého punčobraní. Včerejší den byl ve znamení předvánočního večírku s rodiči, studenty, absolventy a milovníky Mendláku. Zprvu to vypadalo, že se nám akce zkomplikuje. Řešili jsme nenadálé problémy s proudem. Nakonec vše dobře dopadlo a večírek se mohl rozjet. My jsme si tak mohli společně popovídat nad skvělým punčem, poslechnout si vánoční písně školního sboru, zatancovat si a tvořit ve vánoční dílničce s nejmenšími. Dokonce jsme zahořeli láskou k chemii. Jednoduše jsme se bavili a bylo to fajn.

Máme velikou radost, že vás dorazilo tolik. Věříme, že se vám náš program líbil a budeme se těšit na další ročník.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Odvedli jste kus práce!

Tak zase za rok!

Již v tuto sobotu dorazte na MGO na Koncept market

Koncept market vol.1 je designový market, který podpoří lokální umělce i gastro. Dvě desítky prodejců si můžete prohlédnout v tělocvičnách Mendelova gymnázia. Organizátorky pro vás připravily rozmanitý výběr od oděvu, přes doplňky, pokojové rostliny i voňavé maličkosti do interiéru. Mezi prodejci najdete projekty, které jsou na trhu nováčky a jejich tvorbu zatím neseženete v kamenných prodejnách. Například Svíčkuj, JEZUSKOTE, Koramela, venna.studio a další.
Na místě si budete moci dát výběrovou kávu od Mama mele kafe, oběd v podání Pizza Fresca a osvěžit se výběrem z Pivotéky. Celým dnem vás budou provázet rytmy DJ Penguin a jeho LP výběr.
Myslíme i na nejmenší. V dětském koutku pro ně budou připravené kreativní aktivity.
Více informací naleznete na facebookové události.