Aktivity pro studenty

Ke druhým nejsme lhostejní…

Tento týden, jsme zorganizovali sbírku pro Potravinovou banku v Ostravě, z.s. Naši studenti a zaměstnanci se aktivně zapojili a organizátory příjemně překvapili. Výsledkem našeho snažení je poděkování, které potvrzuje, že jsme vybrali celkem 178 kg potravin pro potřebné.

Děkujeme všem, kteří se sbírky zúčastnili.

Další ročník Punčobraní je za námi

21. 12. 2022 se uskutečnil další ročník Mendláckého punčobraní. Včerejší den byl ve znamení předvánočního večírku s rodiči, studenty, absolventy a milovníky Mendláku. Zprvu to vypadalo, že se nám akce zkomplikuje. Řešili jsme nenadálé problémy s proudem. Nakonec vše dobře dopadlo a večírek se mohl rozjet. My jsme si tak mohli společně popovídat nad skvělým punčem, poslechnout si vánoční písně školního sboru, zatancovat si a tvořit ve vánoční dílničce s nejmenšími. Dokonce jsme zahořeli láskou k chemii. Jednoduše jsme se bavili a bylo to fajn.

Máme velikou radost, že vás dorazilo tolik. Věříme, že se vám náš program líbil a budeme se těšit na další ročník.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli. Odvedli jste kus práce!

Tak zase za rok!

Opět máte možnost projevit solidaritu, empatii a pomoci!

Od pondělí 17. 10. do středy 19. 10. pořádáme na naší škole Potravinovou sbírku, abychom pomohli doplnit zásoby v Potravinové bance.
Upřednostňovány jsou především potraviny trvanlivějšího charakteru, jako je např. dětská výživa, kaše, piškoty, cukrovinky, cereálie, cukr, mouka, těstoviny, luštěniny, rýže, olej, instantní polévky, čaje, káva, kakao, sirupy, džemy, konzervy aj. Vše by mělo být v původních, nepoškozených obalech a před vypršením data spotřeby.
Sbírka proběhne v Divadélku, každý uvedený den od 7. 45 do 14. hodin. Preferujeme odevzdání ráno či o velké přestávce.
Všem, kteří pomohou, moc děkujeme!
Autorka příspěvku: Jana Prošvicová