Ve čtvrtek 4. 6. 2026 odpoledne se prostory našeho gymnázia proměnily v živé vědecké laboratoře. V rámci několikaleté a skvěle fungující spolupráce mezi Mendelovým gymnáziem (MGO) a ZŠ Via Montessori v Hlučíně jsme u nás přivítali zvídavé žáky 7. a 8. tříd.
Více