Milí studenti, pojďte s námi bádat ve fyzice, chemii, přírodopise a v matematice. Badatelský kroužek je určen pro studenty nižšího gymnázia. Bude probíhat vždy ve středu v době od 14:30 do 16:00 hodin. Můžete se hlásit v kabinetě chemie do 16. září.
Více