Během školního roku se tým studentů z 2. B třídy MGO zapojil do celoroční soutěže Proměň svůj kraj, kterou organizovala VŠB – Technická univerzita Ostrava. Cílem soutěže bylo navrhnout inovativní energetické nebo ekologické řešení, které by mohlo přispět ke zlepšení života v Moravskoslezském kraji.
Více