O víkendu 24. - 26. dubna reprezentovali studenti prvního ročníku naše gymnázium na Nordic Schools Debate Championship v Kodani. Petr Kramář, Tereza Nevřelová, Marek Huba a Eva Martínková, studenti 1.D, si v týmu The Silesians vybojovali 3 krásné výhry.
Více