Martin Palička dosáhl vynikajícího úspěchu v krajském kole Biologické olympiády, kde v kategorii D vybojoval 1. místo. Soutěž se konala v pátek 22. května v Ostravě. Martin zde prokázal výborné teoretické znalosti i praktické dovednosti z oblasti biologie a potvrdil svůj mimořádný talent.
Za skvělou reprezentaci našeho gymnázia mu srdečně děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v biologii, ale i v dalších studijních aktivitách. Gratulujeme!