V pátek 15. 5. se naši žáci nižšího gymnázia zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže, kde si vedli velmi dobře a vybojovali krásné 4. místo. Školu reprezentovali Amálie Schindlerová, Kristýna Knapčíková, Robin Rod a Vojta Marek. Soutěž se skládala z pěti disciplín – jízdy na dopravním hřišti, jízdy zručnosti, labyrintu, testu z pravidel silničního provozu a zdravovědy. Žáci prokázali nejen své znalosti, ale i šikovnost a pohotovost v praktických úkolech. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženému výsledku.
Publikováno: 18. 5. 2026 13:50