Tančili jsme v oblacích

Ples MGO je na naší škole tradicí už několik roků. Letos se konal 23.března v Kulturním domě Na Rybníčku a měl podtitul Ples v oblacích.

Akce vypukla v 19 hodin a zúčastnili se jak současní studenti gymnázia, tak hodně absolventů a dokonce i několik učitelů. Celým večerem nás prováděli Sebastian Viceník a Anna-Rita Malotová. Mohli jsme shlédnout jedinečná vystoupení – stepařské umění TS Puls, latinskoamerické tance v provedení Veroniky Hromadové a Vojtěcha Larese, nebo také talentovaného Jáchyma Andrýska, který nás roztančil svým hlasem.

Nechyběla ani tradiční přehlídka toho, co si připravili letošní maturanti – videozáznamy z přehlídky najdete zde. V horním sále hrála pro návštěvníky živá hudba – Jiří Foltýn (klávesy) a Barbora Larischová (zpěv). Nebyl by to pořádný ples, kdyby jeho součástí nebyla tombola či vyhlášení krále a královny plesu a následná diskotéka pod vedením DJ Aleše Staňka.

Celou akci organizovala letošní třída 7.A za spolupráce s paní Simonou Krajcarovou a dalšími. Velké díky patří i vedení školy a sponzorům. Všechny fotografie z plesu si můžete prohlédnout zde – jejich autorem je Daniel Palma ze 6.A (IG:@palmixx). Tyto jsou od Tomáše Dostála z 8.A (instagram.com/dostal_photo (#dostal_photo), dostál.eu | Tomáš Dostál). Oběma moc děkujeme za krásné fotky.

Organizátoři ze 7. A