DARUJEŠ? NE!? MY … ANO!

Přidej se ke skupině dobrovolníků, kteří podpoří dobrou věc. Pokud je ti více než 18 let a vážíš přes 50 kg, můžeš být jedním z nás. Pokud se rozhodneš přidat do týmu „dárců života“ budeme rádi. Aby sis byl jist, zda jsi vhodný adept, doporučujeme pročíst ještě toto http://www.nemocnice.opava.cz/files/darci/pouceni_darce_2012.pdf. Pokud se nás sejde více, dojde za námi někdo, kdo všem zájemcům řekne bližší informace. Krev půjdeme darovat společně, abychom se navzájem podpořili a dodali si odvahu. Kdo by se rád přidal, nahlaste se v kabinetu biologie u paní Bitomské do pondělí 4. 12. 2017.

A proč to děláme … My, studenti ekologického semináře, chceme vnést trochu „čerstvé krve“ mezi stávající skupinu pravidelných dárců. Faktem je, že se věk dárců neustále zvyšuje a „nové“ krve je nedostatek. Pokud se k nám přidá i někdo z učitelů, vašich přátel či rodičů, bude to skvělé.

A abychom tě navnadili, vytvořili jsme k celé akci plakáty. Tyto plakáty časem nalezneš ve třídách maturitních ročníků a na školních chodbách. Všechny plakáty budou k nahlédnutí na nástěnce u biologické laboratoře.

Přidej se, těšíme se, studenti ekologického semináře.

Autor příspěvku: Barbora Bitomská