Vzpomínky na sportovní úspěchy 2016

Bývá tomu zvykem, že na začátku roku vzpomínáme, co nám přinesl rok předešlý. Pojďte si s námi zavzpomínat na sportovní úspěchy naší školy, od začátku školního roku 2016/2017 doposud.

Atletika

Hned ze startu školního roku jsme si dopřáli rovnou dvojnásobnou zlatou radost. V okresním kole atletického poháru Corny jsme zvítězili v chlapecké i dívčí kategorii.

V následujícím krajském kole vydřeli chlapci stříbro a dívky dosáhly na bronz.

Volejbal

V září se našim volejbalistům podařilo zvítězit ve volejbalovém turnaji Memoriálu Jana Martínka. Dívky zde získali stříbro.

Koncem roku proběhlo také okresní kolo ve volejbale, kde naši chlapci zvítězili a dívky obsadily druhé místo.

Ultimate Frisbee

V polovině října se našemu školnímu družstvu podařilo vybojovat druhé místo v krajském kole českého poháru v Ultimate Frisbee.

Stolní tenis

Koncem října jsme se zúčastnili okresního kola ve stolním tenise. Dívčí i chlapecké družstvo se zde shodně umístilo na druhém místě. Dívkám s v následujícím krajském kole podařilo vybojovat bronzovou medaili. Dívky soutěžily ve složení: Eliška Selveková (3.C), Pavla Semianová (1.D), Linda Melecká (6.A).

V chlapecké kategorii nás reprezentovali Martin Reel (8.A), Ondřej Mruroň (2.C), Jakub Hanzl (1.D), Pavel Kuzník (2.B).

Basketbal

Začátkem listopadu se našim dívkám povedlo vybojovat třetí místo v okresním kole basketbalu. O konečném pořadí v tomto nesmírně dramatickém turnaji rozhodoval každý bod, protože hned 3 týmy v tabulce měly shodný počet výher a porážek. Tentokrát hrálo skóre v náš neprospěch.

Družstvo bojovalo ve složení: Lichnovská Barbora (1.D), Lichnovská Tereza (1.D), Poláková Tereza (6.A), Horáková Hana (1.D), Kolářová Adéla (1.D), Stiborská Pavla (2.C), Ruská Aneta (3.C), Weichtová Tereza (3.B), Šreková Karolína (1.C).

Plavání

V prosinci jsme zaznamenali 2 medailové umístění v okresním kole v plavání. Dívky získaly zlaté medaile, chlapci stříbrné.

Dívky nastoupily ve složení: Černohorská Magdalena (2.D), Kašná Karolína (2.C), Filipková Alžběta (7.A),Redrová Daniela (3.C). Horáková Michaela (5.A), Lichnovská Tereza (1.D).

Chlapci závodili ve složení: Pérez Marcel (6.A), Pérez Nicolas (3.B), Burda Jonatan (7.A), Škrobánek Michal (4.B), Běrský Michal (7.A), Onderka Jonáš (3.C).

Šachy

V prosincovém okresním kole v šachu se naše družstvo umístilo na 2. místě a postoupilo do krajského kola, které se uskuteční 19.1.2017.